سریال

نقد و بررسی سریال «Beef»

این برنامه تلویزیونی خارج از این دنیاست. پیچ و تاب ها دیوانه کننده است. شما می توانید تمام ژانر را در یک سریال بیابید: عاشقانه، ترسناک، کمدی، جنایی. لایه های زیادی در این سریال وجود دارد.

شخصیت ها به صورت خام و سه بعدی ارائه می شوند. شما عیب های آنها را می بینید اما می توانید به عنوان یک انسان درمانده با آنها ارتباط برقرار کنید. نویسندگی، بازیگری، فیلمبرداری و صحنه‌پردازی آن متحیر کننده است.

این یک درام گیرا درباره دو نفر است که در شرایط مختلف زندگی موازی دارند. پول، وضعیت و سلامت روان موضوعات کلیدی هستند که در این مجموعه با پیچ و تاب فرهنگی منحصر به فرد آسیایی-آمریکایی پوشش داده می شوند.

شما عاشق تماشای بازگشایی زندگی دو شخصیت اصلی (الی وانگ و استیون ین) می شوید که زندگی آنها به طور فزاینده بدتر می شود. البته آنها برای مدت طولانی بدبخت بوده اند، اما این برخورد به عنوان یک کاتالیزور موثر برای این دو عمل می کند که کاملاً با زندگی خود آن را داشته اند.

آنها همتای خود را در یکدیگر ملاقات کرده اند و از یکدیگر به عنوان کیسه بوکس به عنوان خروجی استفاده می کنند، حتی اگر مشکلات مشابهی را تجربه می کنند. چیزی به اندازه یک حادثه خشم جاده ای به موقعیت های بدتر برای هر دو تبدیل می شود.

«Beef» درباره دو غریبه است که از زندگی خود ناراضی هستند تا اینکه یک روز هر دو در یک حادثه خشم جاده ای به نقطه جوش خود می رسند. آنچه در پی می آید هرج و مرج مطلق است.

این سریال در حال حاضر 99٪ در Rotten Tomatoes دارد. این یک سریال افسانه‌ای است، از بسیاری جهات درباره انسان بودن است که نمی‌توان آن را توضیح داد. این فیلم حول محور بازیگران آمریکایی آسیایی است و به طور کلی می‌توانید در هر طبقه‌ای از زندگی باشید و کاملاً این درام را درک کنید.

این یک کمدی/درام تاریک است که در برخی موارد احمقانه خواهد بود و موسیقی متن آن حال و هوا را روشن می کند و کمدی را وارد می کند که بسیار با طراوت است.

این سریال به شدت به آسیب‌ها، رویاهای از بین رفته، جنبه‌های فرهنگی که می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد، غم‌ها و حسرت‌ها می‌پردازد.

همه می توانند از این سریال لذت ببرند، زیرا این سریال به بررسی این موضوع می پردازد که ما کی هستیم و انسان بودن چیست.

سریال «Beef» داستان دو فرد به نام‌های دنی و امی را از پیشینه‌های مختلف اجتماعی با جاه‌طلبی‌های متضاد دنبال می‌کند. دنی می‌خواهد والدین کره‌ای خود را به ایالات متحده بیاورد و آنها را در خانه‌اش اسکان دهد، در حالی که گذشته امی باعث می‌شود او بسیار ثروتمند شود و از وضعیت فعلی‌اش ناراضی باشد.

یک تصادف ساده جاده ای شکافی بین دو شخصیت ایجاد می کند که منجر به پیچ و خم های غیرمنتظره می شود.

هدف این سریال نشان دادن نحوه عملکرد غیر منطقی ترین مغزها هنگام انتقام است. برخلاف حماسه‌های انتقام‌جوی سنتی، «Beef» از یک الگوی غیرمعمول پیروی می‌کند، جایی که دنی و امی گاهی به هم نزدیک‌تر می‌شوند.

شخصیت ها بر اساس پیچیدگی ها و محدودیت های خود هدایت می شوند و اقدامات آنها کاملاً موجه به نظر می رسد. داستان کاملاً به هم تنیده شده است و به بینندگان این امکان را می دهد که از نظر احساسی با شخصیت ها ارتباط برقرار کنند.

تنش در بعضی مواقع به قدری غلیظ است که می تواند تاریک شود و باعث شود احساس ناراحتی کنید، اما نتیجه رضایت بخشی دارد.

دیالوگ ها بسیار خوب نوشته شده و به خوبی بازی شده است.

این سریال محصول نتفلیکس به کارگردانی لی سونگ جین در ده قسمت پخش شد که به سرعت به پربیننده ترین و محبوب ترین مینی سریال تبدیل شد. این سریال جوایز زیادی را درو کرد که جوایز بازیگری و بهترین سریال از جمله آنها بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا